Zoals je ongetwijfeld hebt vernomen, is het dringende advies van de overheid om tot en met 6 april sociale contacten tot een minimum te beperken.
Dit betekent dat geplande vergaderingen voor onze adviescommissies en sectiebesturen in deze periode geen doorgang vinden of op alternatieve wijze zullen plaatsvinden.
Wat betekent dit concreet?
- 26 maart: bestuursvergadering zal via een videoconferentie worden gehouden.
- 26 maart: vergadering bestuur, adviescommissies en redactie gaat niet door.
We verplaatsen deze naar een later tijdstip en zullen een nieuwe datum en tijd communiceren zodra meer duidelijk is. - 27 maart: de redactievergadering van het Tijdschrift Systeemtherapie vindt plaats via Skype.
- 2 april: de sectiebestuursvergadering van 2 april gaat niet door.
We verplaatsen deze naar een later tijdstip en zullen een nieuwe datum en tijd communiceren zodra meer duidelijk is. - 22 april: vergadering van de congrescommissie, voorlopig blijft deze zoals gepland.
- 23 april: vergadering van de OAC met screeningsgesprekken, voorlopig blijft deze zoals gepland.
Met betrekking tot geplande scholingsdagen, zoals de nascholingsdag voor leertherapeuten (22 april) en de masterclass met Sabine Vermeire (14 mei): voorlopig blijven deze staan zoals gepland.
We volgen uiteraard de berichtgeving op de voet en zullen je informeren zodra er wijzigingen in de scholingsagenda zijn.
Hier vind je actuele informatie vanuit de overheid.