Programma vrijdag 24 en zaterdag 25 maart 2023

Hier lees het je het volledige programma van het NVRG Jubileumcongres op vrijdag 24 en zaterdag 25 maart 2023. 

NVRG UNDERCONSTRUCTION logo DEF_40 jar


Dagvoorzitter beide dagen:
Erik van der Elst


Vrijdag 24 maart 2023

9:15 uur              Registratie, ontvangst

10:00 uur            Welkom en opening door Claudia de Vries/Marloes van Maanen (congrescommissie)

10:20 uur            Keynote Sabine Vermeire

11:00 uur            Keynote Teun Toebes  

11:40 uur            Koffiepauze

12:00 uur            Workshopronde 1


Workshopgevers:

(1) Isabelle Royer en Leonard op ’t Hof, (2) Gerrit van Ramshorst en Monique Schirris, (3) Edward Koldewijn, Joep Choy en Marie-Anne Bastianen, (4) Robert van Hennik en Els Bos, (5) Joriene van der Kolk, (6) Ianthe Leeuw-Tjiong en Mirjam Hinfelaar, (7) Sabine Vermeire, (8) Paul Pijnenborg en Elisa van Ee, (9) Bruno Hillewaere en Nicole Muller.

13:00 uur            Lunchpauze

13:45 uur            Workshopronde 2


Workshopgevers:

(1) Cornélie Groot en Tamara Jelles, (2) Heleen van der Pijl en Barbara Stringer, (3) Jacomijn Jacobs en Jeroen Bakker, (4) Rhea Darens, (5) Marij Peeters en Elien van Oostendorp, (6) Marco Visser en Michiel van Deursen, (7) Pieter Dingemanse, (8) Wilco Kroon en John Robbemond, (9) Tineke Haks, Selma ter Avest en Dieta Kruise, (10) Kitlyn Tjin A Djie en Glenn O. Helberg.

14:45 uur            Korte pauze

15:00 uur            Keynote Karl Tomm (virtual)

15:45 uur            Keynote Scott Miller (virtual)

16:30 uur            Afsluiting door de dagvoorzitter

16:45 uur tot 18.00 uur: Aansluitend hapje en drankje

 

 

Zaterdag 25 maart 2023

8:30 uur              Inloop/registratie

9:00 uur              Opening door dagvoorzitter Erik van der Elst

9:15 uur              Keynote Ellen Reijmers

9:45 uur              Keynote Iva Bicanic

10:25 uur            Koffiepauze

10:50 uur            Start masterclasses


Sprekers masterclasses
:

(1) Tara Santens en Ludmilla Moons, (2) Scott Sells en Sophia Franssen, (3) Forugh Karimi, (4) Petra Deij, (5) Lenny Rodenburg en Henk Jan Conradi, (6) Patricia Dashorst, Carien de Kloet en Marielle Hoekstra (7) Kris Decraemer, (8) Theater buiten de muren, (9) Peter Rober, (10) Peter Adriaenssens.

12:00 uur:           Lunchpauze

12:45 uur:           Optreden Amara

13:00 uur:           Live therapie sessies


Deelnemers
: Bruno Hillewaere, Karin Wagenaar, Erik van der Elst
Begeleider:   Ferdinand Bijzet.


15:45 uur:           Afsluiting van congres door de dagvoorzitter

16:00 uur:           Einde

 

 

 

 

 

 

 

 

Aanmelden